Yaşamınızda birşeyleri gerçekten yaratmak, birşeyleri  gerçekten değiştirmek istiyorsanız soru sormalısınız. Her soru sorduğunuzda  bir enerji açığa çıkar. Oradaki enerjinin farkında olarak, o enerjiyi takip ederek bir seçim yaparsınız, her seçim yaptığınızda farklı olasılıklar ortaya çıkar hayatınızda, her olasılık  ise katkı aldığınız ya da katkı olduğunuz yeni bir yaratımdır.

Access Bilinç  Sistemi içinde soru sormak çok önemli bir araçtır. Gary Douglas; “aptal insan yoktur, soru sormayı bilmeyen aptallar  vardır” der.

Soru sormak çok basit aslında, bir kez öğrendiğinizde ve yaşamınıza kattığınızda asla vazgeçemezsiniz. Bir oyun, bir eğlence gibidir.

Sadece soru sorarken 2 şeye dikkat etmeniz gerekir. Birincisi: “Neden” ve “Niçin” ile başlayan sorular  sormayın. İkincisi: Zihninizle cevap aramayın. Neden ve niçin soruları sizi yargıya götürür. “Çünkü”leriniz,”sebepleriniz” vardır ardında.

Yargıda olduğunuzda farklı seçimler yaratamazsınız. Sorularınıza düşünerek, makul ve uygun olanı arayarak cevaplar verirseniz evren size, sizin için çok daha keyifli olabilecek başka olasılıklar sunmayacaktır. Çünkü siz çoktan doğru cevapları vermişsinizdir. 

Hiçbir şey ile ilgili bir sonuca varmayın. Bu “iyi”, bu” kötü”, bu” iyi olacak”, ya da bu “kötü olacak”  dediğiniz her yerde akışı durdurursunuz. Şöyle diyebilirisiniz, “merak ediyorum acaba bu nasıl olacak?”, “ benim için katkı dolu olması için neler gerekir? Ya da neler mümkün?

Rounded Rectangle: Daha keyifli bir hayat ve yaşam – yaratmak için - SORU SORUN !

Daha başka neler mümkün?

Bundan daha iyi nasıl olur?

Sonsuz olasılıklar nelerdir?

Sonsuz bir varlık gerçekten bunu seçer miydi?

(………Arzuladığınız şey ne ise) ortaya çıkması için ne gerekir?

Ben bugün kimim ve hangi Büyük ve İhtişamlı macerayı yaşayacağım?

Bugün ne için minnettarım? şükran duyuyorum?

Bunun hayal edebileceğimden çok daha muazzam bir şeye dönüşmesi için ne gerekir?

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.