Access Bilinçlilik Sistemi Nedir ?

 

İnsanları Bildiklerini Bilmeleri İçin Güçlendirmek

Access Bilinçlilik Sistemi, Gary Douglas tarafından 1990 yılında kurulmuş ve Dr. Dain Heer’in katkılarıyla geliştirilmiş dönüştürücü bir enerji çalışmasıdır.

Access Consciousness (Bilince Erişim) insanlarda daha fazla bilince erişmeyi sağlamak için oluşturulmuş araçlardan ve proseslerden meydana gelir.

Bilinçlilik; yaşamımızın her anında kendimizi veya başka birini, olayı, düşünceyi, inancı YARGILAMADAN alıp kabul etme YANİ, hiçbir şeyi reddetmeme, hayatta arzuladığımız her şeyi şu anda sahip olduğumuzdan ve hayal edebileceğimizden daha fazlasını yaratma yeteneğidir der Gary Douglas.

Bilinçlilik sizi sürekli olarak daha fazla olasılığa ve daha mutlu bir yaşama götürecektir.

Bilinç; ortaya çıkardığımız tüm ayrım duvarlarını ortadan kaldıracaktır.

  • Bu duvarlar yıkıldığı zaman hayatın her alanında (neşe, mutluluk, sağlık, para, ilişkiler, cinsellik, vb.), her konuda sınırsız imkanlar yaratırsınız.
  • Kendinizi ve insanları yargılamayı bıraktığınız zaman insanlarla iletişiminiz değişir, olayları olduğu gibi kabul ederek; bunun getirdiği rahatlık ve mutlulukla hayatın keyfini ve neşesini yeniden keşfedersiniz.

Access Consciousness size, arzuladığınız her şeyi farklı ve kolay bir yöntemle yaratmanız ve hayatınızda şimdiye kadar değiştirme imkanı bulamadığınız şeyleri değiştirmek için araçlar ve sorular sunmaktadır. Sizi, ….bildiğinizi bilmeniz için güçlendirir ve size tümüyle farkında olmanız ve gerçekten olduğunuz bilinçli varlık olarak işlevsel olmaya başlamanız için yöntemler temin eder…..