Suistimalden Özgürleşme

 

Suistimal; bize normal gelen ancak biz olmamızın önüne geçen, yaşamımız da anlamlı ve önemli kıldığımız her kişiden ve her durumdan satın aldığımız bakış açılarımızın tümüdür.

Erken yaşlarda, henüz biz çocukken maruz kalmaya başladığımız, yaşamımızı kolaylaştıracağı bakış açısıyla bize dikte edilen şeylerin tümü ve daha fazlasıdır.

……..terli terli su içmemek, kışın dondurma yememek, sabah erken saatlerde ya da akşam yemeklerinden bir kaç saat sonra spor yapmak, dişlerimiz çürüyececek diye çikolata yememek, terliyoruz diye sürekli iç çamaşırı değiştirmek……… gibi basit görünen ancak tüm yaşamımızı biz farkında olmadan yöneten kalıplaşmış bakış açıları, en hafif suistimallere örnektir.

İleri yaşlarda, seçeceğimiz eş, iş, yaşam alanı konularında ağırlaşarak ve katılaşarak bizi yönetmeye devam ederler. Biz olan herşeyin önüne geçer ve bizi tüm yaşamdan mahrum bırakabilirler.

​Access Bilince Erişim sistemi içinde hem varlığınız hem de bedeninizde katılaşan, yaşantınızda katılık yaratan tüm suistamellerden özgürleşmeniz mümkün eğer ister ve seçerseniz!!!

Suistimal Seanslarında, sizi etkileyen bakış açılarının kaynağına ulaşılır ve yaşamınızda tekrarlayarak devam eden gizli travmaların enerjetik izleri bedenden ve bilincinizden temizlenir.

 

​Siz de kendi farkındalığınızdan ve kendi bilincinizden işlemeyi seçerek, yaşamınızda her alanda tekrarlayan travmalardan özgürleşebilir, yeni bir yaşama güvenle adım atabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT

Suistimal Seansını alabilmek için alttaki linkte bulunan Suistimal CD’sini 30 defa dinlemeniz gerekmektedir.

Ses kayıtları İngilizcedir ancak bu sizin tutunduğunuz kalıplardan özgürleşmeniz için kolaylık ve katkıdır.

​CD’nin amacı ; tutunduğunuz suistimalleri ve istismarları temizlemektir. Bu bakış açılarından dolayı bedeninizde katılaşmış olan enerji seans ile birlikte bedeninizden de arındırılır.

https://www.accessconsciousness.com/en/access-shop/product-search/#?PageSize=10&SortBy=_score&Descending&CurrentPageNumber=1&ProductIds=111873