Acesss The Bars faydaları nelerdir sorusunu soran birçok bilinçli insan alternatif tıpla psikolojik sorunların çözümünü sağlayacaklarını da bilirler.

Hayatımızda yaşadığımız birçok sorunun acesss the bars tekniğiyle daha kolay çözülebildiğini biliyor musunuz? Çok sayıda hisle mücadele ederiz. Yaşam kalitemizin olumsuz etkilenmesi ya da yaşamın daha kolay hale gelmesini sağlayacak bir süreç söz konusu olduğunda çok sayıda olasılıklar zinciri bizi etkiler. Bu etkilerden sıyrılmak için farklı terapi ve arınma yöntemleri vardır. Bu sistem de bunlar arasındadır.

Yaşamımızda birçok şeye anlam yükleriz ve kültürel gelişimimiz bu sürecin elektrik yükü oluşturmasına neden olur. 32 farklı enerji noktası olan insan beyni, bu manyetik yükle dolar. Parmak uçlarıyla yapılan serbest bırakma çalışması bu yükten kurtulmanıza yardımcı olur. Hayatınızdaki sınırlamaların yok olmasını sağlayan bu zihinsel hafifleme süreci, psikolojik olarak doyurucu bir etki sağlar. Peki Acesss The Bars faydaları nelerdir ve kimlere hitap eder?

Herkese Hitap Eder

Sadece masaj etkisi bile çok sayıda rahatlama sağlarken Acesss The Bars faydaları çok daha fazladır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Zihinsel ve fiziksel gerilimi yok eder
  • Günlük yaşamdaki stresin azalmasına yardımcı olur
  • Üzüntü ve stresi azaltır
  • Öfke, tükenmişlik ve yorgunluk duygularının giderilmesine yardımcı olur
  • Psikosomatik hastalıklara iyi gelir
  • Depresyonu azaltır
  • Yıkıcı ve negatif düşüncelerin azalmasını sağlar
  • Kısıtlama ve engellerin azalmasını sağlar
  • Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite konusunda tedavi edicidir
  • Farkındalığın artmasına yardımcı olur.

Acess the bars sistemi her yaştan insana hitap eder. Çünkü zihinsel kodlamalar ve diğer süreçler söz konusu olduğunda zararlı etkiler yaşamamız olasıdır. Yetiştiğimiz çevre, alışkanlıklarımız, inançlarımız ve ailemizden kaynaklanan birçok süreç bu sistem sayesinde çözümlenebilir.

Access Bar Eğitmeni Olabilirsiniz

Lisanslı bir eğitim olmak da mümkündür. Lisanslı Access bar uygulayıcısı olmak için 2 seans yaparak sürece dahil olabilirsiniz. Özellikle Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından hazırlanan programı izleyerek hem kendinize uygulama yaptırmış olacak hem de kendiniz uygulayıcı olacaksınız. İlk seanstan itibaren hissedeceğiniz rahatlama ve pozitif enerji yaşama bakış açınıza olumlu bir katkı sunacaktır. Özellikle zihinsel ve bedensel kilitlerin kırılmasını sağlayacak olan bu uygulamalarla 21 günün sonunda belirgin etkiler ortaya çıkacaktır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.