Access Bars Nedir ?

Access The Bars®, Access enerji dönüşümü sistemi içindeki başlangıç aşamasıdır.

Beynimiz gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir.Tüm duygu, düşünce ve algılarımızın elektriksel bir bileşeni vardır.Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşam ve bu yaşamdan gelen tutum, davranış ve hisleri hafızasında tutan bir bilgisayara benzer.

Access 1990 yılında ilk başladığı zaman sunduğu tek şey “The Bars ®” idi. Bugüne kadar da Access Consciousness’un temeli ve ilk yapı taşı olarak kaldı. Access Bars binlerce kişiye bedenlerinin ve hayatlarının uyku, sağlık ve kilo, para,seks ve ilişkiler,endişe,stres ve çok daha fazlası dahil pek çok yönlerini değiştirmede yardımcı oldu.

En kötü ihtimalle sanki sadece olağanüstü bir masaj yapılmış gibi hissedersiniz. En iyi ihtimalle hayatınız tümüyle ve kolaylıkla daha muhteşem bir hale dönüşür.

Başımızın üzerinde iyileşme, zaman, hüzün, neşe, cinsellik,  para, umut, yaratıcılık vb. noktalar bulunur. Bu noktalara “‘BAR” adı verilir.Burada her konuyla ilgili duygularımız, algılarımız, fikirlerimiz depolanır. Bar seansında bu noktalara parmak uçları ile hafifçe dokunularak bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılır ve silinir. Tıpkı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların silindiği gibi.Barların çalışmasıyla binlerce gereksiz düşüncemiz temizlenir.Bize her alanda netlik kazandırır.Geçmişin yükünden sizi kurtarır.Gelecek için artık kaygı duymamaya başlarsınız.

Access Consiousness Resmi Youtube Sayfası İçin Tıklayınız.