Gary Douglas tarafından geliştirilen bars eğitimi size yepyeni bir kapı açıyor. Access Bars bizi arzu ettiğimiz hayatı yaşamamıza engel olan alışkanlık ve kararlardan tamamen arındırıyor.

Access the bars Ankara eğitimi sayesinde yaşamınızda ortaya çıkan travmaları değiştirebilme özelliğine erişebilirsiniz.Beynimiz bir depo alanıdır. Tüm düşünce, duygu algı ve hislerimizin bir bir bileşeni beynimizde bulunur. Geçmişten gelen düşünceleri ve kararları içerisinde hapseden başımızda bu sorunları iyileştirmek için 32 adet nokta bulunur. Bars çalışmasında bu noktalara enerji akışı sağlanarak hayatımızı olumsuz şekilde etkileyen konular tamamen silinir.

Access bars sizlere farklı bir kapı sunuyor.Başımızda elektromanyetik yüklerinin bulunduğu 32 nokta parmak uçlarıyla aktif hale geliyor. Bu enerji yükleri hayatımızda davranışlarımızı etkiliyor. Barları çalıştırdığınız zaman, içimizde saklamış olduğumuz duygu ve düşünceler harekete geçiyor. Böylece yaşamınızın farklı alanlarında sahip olduğunuz tüm sınırları temizlemeye başlıyoruz. Sadece barlara nazikçe dokunarak yepyeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Yeni Bir Hayata Merhaba

Yaklaşık olarak bir saat süren Bars çalışması esnasında beyin dalgaları yavaşlamaya başlar. Beyninizin sağ ve sol lobuna giden enerji oranları eşit şekilde dağılır.Geçmişten bu yana bizi zorlayan her konu bars sorasında tamamen silinir. Access the bars Ankara eğitimini herkes alabilir.Herhangi bir yaş şartı bulunmayan eğitim belirli seanslarla uzmanlar tarafından eğitilir. Geçmişinizi geleceğinize yansıtmadan yepyeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Bu dönüştürücü uygulama tek günlük seminerde öğretilmektedir. Bu eğitimi iki kere tekrar etmeniz durumunda sizde uygulayıcı olabilirsiniz. Access the bars Ankara eğitimi konusunda sizlere profesyonel destek sunuyoruz.Vereceğimiz kurs sayesinde kendinizi yeniden deneyimleyebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili alacağınız karar ve dileklerde talepleriniz için somut adımlar atabilirsiniz.

Acces Bar eğitimi konusunda merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Kurslarımızın tamamı alanında uzman psikolog eğitimcilerimiz tarafından sunulmaktadır.Böylece eğitimini tam anlamı ile alabilirsiniz. Şimdi telefon numaralarımızı arayarak merkezimizde yerinizi ayırtabilirsiniz. Yıllardır bars eğitimleri konusunda binlerce kişiye eğitim desteği vermeyi başardık. Üzerinize binen yüklerden artık kurtulmaz istiyorsanız şimdi harekete geçebilirsiniz. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.