Access bars özel noktalara dokunarak yapılan bilinçaltı temizliğidir. Access Bars Gary Douglas tarafından ortaya çıkarılanve tüm dünyada popüler olan bir yöntemdir.

Access bars Ankara 2019 eğitimi ile hayatınızı yeniden şekillendirebilirsiniz.Hayatın getirmiş olduğu yargı durumlarına karşı artık kendinizi koruma altına alabilirsiniz.Barları çalıştırdığınız zaman, sizi geri plana düşüren duyguların ve hislerin elektrik yüklerini dışarıya atarsınız.Böylece bedeniniz detaylı bir temizlik işlemine başlar.Başımızın üzerinde bulunan barlara nazik bir şekilde dokunarak, orada şimdiye dek depolamış olduğunuz her şeyi silebilirsiniz. Yaşamınız boyunca karşınıza çıkan hastalık, rahatsızlık bedeninizde saklanmaktadır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirmektedir.

Bilinç iç dünyamızdır.Hayalinizde olan mutlu bir yaşam için barlarını tekrar devreye sokmanız gerekir. Access bars sizlere yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor. Bars seansı aldıkça,üzerinizde bulunan yüklerden kurtulmaya başlarsınız.Access Bars hamilelerde oldukça etkili bir araçtır. Kolay, rahat ve sakin doğum yapılmasını sağlayan Access Bars dikkat eksikliği ve hiper aktivite bozukluğu olan kişilere de yardımcı olur.

Bars Seansının Faydaları

Acces Bars yönteminin bir çok faydası bulunur. Birkaç faydası arasında;

  • Hayatınızda büyük zorluklar yaratan durumları tamamen silebilirsiniz,
  • Bars uygulaması sonrasında canlanır ve enerji depolarsınız,
  • Hayat sizin için daha kolay hale gelir,
  • Hayatınızdaki sınırları kaldırabilirsiniz,
  • Tek bir seanstan sonra depresyon riskini azaltabilirsiniz.

Merkezimiz Ankara Access Bars eğitimlerine devam ediyor.Access Bars eğitimi ile iç dünyanızı yeniden keşfedeceksiniz.Katılımcılar bars yapar ve bars alır.Access Bars Eğitiminden hemen sonra sizde uygulama yapmaya başlayabilirsiniz.Eğitim sonrasında yetkinlik belgesi Gary Douglas tarafından verilir.Access bars Ankara 2019 programları ile kendinizi keşfetmeye ne dersiniz?.Access Bars eğitimi sizin için oluşturuldu. Yaşamınızı genişletmek ve keşfe çıkmak için hemen Access Bars eğitimi alabilirsiniz. Eğitimlerimizin tamamı yetkili eğitmenler tarafından verilmektedir. Bir günlük eğitim sonrasında Uluslararası geçerliliği olan Access bars Ankara 2019 sertifikası merkezimizde sizlere sunuluyor. Eğitim süreci içerisinde toplam dört seans yapılır. Eğitim sonunda bireysel olarak Access Bars seansı deneyimleyebilir ve Bars uygulayıcısı haline gelebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.