Access bars ücretleri alınan eğitimin içeriğine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Genellikle bu eğitim bir günlük olarak planlanmakta olup eğitimin sonucunda katılımcılar hayatlarını kolaylaştıracak araca sahip olabileceklerdir. Böylece hayata mutluluk, neşe ve başarı dolu bir şekilde bakmayı öğrenen katılımcılar beyinlerinde yer alan olumsuzlukları gidermiş olacaklardır. Eğitimin öncesinde katılan kişilere ilk aşamada teorik bilgiler verilmektedir. Bunun ardından ise bu uygulamanın kurucusu olan Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından hazırlanan eğitim videosu izlenmektedir. Video izlendikten sonra eğitmen gözetiminde seanslar tamamlanmaktadır. Bu eğitim kapsamında genellikle seans alınmakta ve seans uygulanmaktadır. Alınan eğitimler kapsamında bilinçaltında kapsamlı bir temizlik yapılmakta ve hayata dair pozitif bir bakış açısı elde edilmektedir.

Access Bars Eğitim İçerikleri

Vücuttaki enerjinin artmasına yardımcı olan Access bars eğitimleri beyindeki otuz iki tane önemli noktaya değinmekte olup bu sayede rahatlamayı sağlar. Uygulama esnasında ilgili noktalara parmak uçlarıyla yavaşça dokunularak masaj yapılır ve o noktaların aktive edilmesi sağlanır. O noktalarda bulunan elektrik yükleri de uygulamayla birlikte silinip gider. Bu işlemlerin yapıldığı seans genellikle bir saat kadar sürer ve Access bars ücretleri seans başına olacak şekilde belirlenir. Uygulama esnasında beyin dalgaları yavaşlar ve çocukluktan gelen inanç sistemleri, bakış açıları ve davranış biçimleri temizlenir. Bununla birlikte katılımcılar var olabilmek, o anda kalabilmek gibi düşüncelere sahip olurlar. Bu sayede insanlar geçmişlerini geleceklerine yansıtmadan hayatlarını değiştirebilmeyi öğrenirler.

 Ankara Access Bars Hakkında

Korku, fobi, endişe, kaygı, stres gibi duyguların giderilmesini sağlayan Access bars ücretleri ve faydalarıyla insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi hayatın merkezine koyan bu uygulama başta Ankara olmak üzere dünyanın dört bir yanında ilgi görmektedir. Günlük yaşamın daha rahat hale gelmesini sağlayan Access bars eğitimlerine hem katılımcı hem de uygulayıcı olarak dahil olmak mümkündür. Kafanın içerisinde sürekli konuşup duran olumsuz düşünceleri bir kenara bırakmayı sağlayan bu uygulama iyilik, huzur ve güven gibi duyguları kalıcı hale getirir. Böylece günlük yaşam daha da zevkli olacaktır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.