Access bars ücretleri alınan eğitimin içeriğine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Genellikle bu eğitim bir günlük olarak planlanmakta olup eğitimin sonucunda katılımcılar hayatlarını kolaylaştıracak araca sahip olabileceklerdir. Böylece hayata mutluluk, neşe ve başarı dolu bir şekilde bakmayı öğrenen katılımcılar beyinlerinde yer alan olumsuzlukları gidermiş olacaklardır. Eğitimin öncesinde katılan kişilere ilk aşamada teorik bilgiler verilmektedir. Bunun ardından ise bu uygulamanın kurucusu olan Gary Douglas ve Dr. Dain Heer tarafından hazırlanan eğitim videosu izlenmektedir. Video izlendikten sonra eğitmen gözetiminde seanslar tamamlanmaktadır. Bu eğitim kapsamında genellikle seans alınmakta ve seans uygulanmaktadır. Alınan eğitimler kapsamında bilinçaltında kapsamlı bir temizlik yapılmakta ve hayata dair pozitif bir bakış açısı elde edilmektedir.

Access Bars Eğitim İçerikleri

Vücuttaki enerjinin artmasına yardımcı olan Access bars eğitimleri beyindeki otuz iki tane önemli noktaya değinmekte olup bu sayede rahatlamayı sağlar. Uygulama esnasında ilgili noktalara parmak uçlarıyla yavaşça dokunularak masaj yapılır ve o noktaların aktive edilmesi sağlanır. O noktalarda bulunan elektrik yükleri de uygulamayla birlikte silinip gider. Bu işlemlerin yapıldığı seans genellikle bir saat kadar sürer ve Access bars ücretleri seans başına olacak şekilde belirlenir. Uygulama esnasında beyin dalgaları yavaşlar ve çocukluktan gelen inanç sistemleri, bakış açıları ve davranış biçimleri temizlenir. Bununla birlikte katılımcılar var olabilmek, o anda kalabilmek gibi düşüncelere sahip olurlar. Bu sayede insanlar geçmişlerini geleceklerine yansıtmadan hayatlarını değiştirebilmeyi öğrenirler.

 Ankara Access Bars Hakkında

Korku, fobi, endişe, kaygı, stres gibi duyguların giderilmesini sağlayan Access bars ücretleri ve faydalarıyla insanlar tarafından merak konusu olmaktadır. Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi hayatın merkezine koyan bu uygulama başta Ankara olmak üzere dünyanın dört bir yanında ilgi görmektedir. Günlük yaşamın daha rahat hale gelmesini sağlayan Access bars eğitimlerine hem katılımcı hem de uygulayıcı olarak dahil olmak mümkündür. Kafanın içerisinde sürekli konuşup duran olumsuz düşünceleri bir kenara bırakmayı sağlayan bu uygulama iyilik, huzur ve güven gibi duyguları kalıcı hale getirir. Böylece günlük yaşam daha da zevkli olacaktır.

Access Bars Seans Ücreti

Access the Bars; kişiyi hem fiziksel, hem ruhsal, hem de zihinsel şifaya kavuşturmayı hedefleyen bir yöntemdir. Uygulama, baş bölgesindeki belirli noktalara dokunmak şeklinde gerçekleştirilir. Her noktanın farklı bir anlamı ve depoladığı elektromanyetik bileşenler vardır.

Uykusuzluk, yorgunluk, psikolojik nedenlere bağlı ağrılar, stres ve dahası bu yöntemle tedavi edilebilir.

Access the Bars Nedir?

‘Enerji bars dönüşüm terapisi’ olarak adlandırılan bu yöntem, kişinin istediği hayatı yaşamaktan alıkoyan şeyleri değiştirmesine imkân tanır. Hedeflere ve hayallere ulaşmayı engelleyen kararları, yargıları, alışkanlıkları pratik ve hızlı bir şekilde değiştirme fırsatı sunar.

Duyguların, hislerin yol açtığı hapsolma, koşullanma ve kutuplaşma gibi durumlardan kurtarır.

Access the Bars Nasıl Uygulanır?

Kafada bulunan 32 bar noktasına ayrı ayrı dokunuşlar yapılarak gerçekleştirilir. Bunun amacı, negatif şekilde yayılım gösteren alanları serbest bırakmaktır. Seans süreleri çoğunlukla 2 saatten daha kısadır.

İnsana kendini rahatlamış, gevşemiş hissettiren bu deneyimin hiçbir zararlı etkisi yoktur. Bar noktalarından bazıları daha yoğun hislere yol açabilir. Bu, kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Seans esnasında ağlama nöbeti geçiren veya uykuya dalanlar da vardır.

Access bars uygulaması, bilince erişim yani access consciousness sürecinin bir parçasıdır. Bu sürecin ilk basamağı, bar noktalarıdır.

Access consciousness seansları, kişilerin kendilerine çeşitli sorular yöneltmesiyle ilerler. Fakat bu sistemde mühim olan cevaplar değil, sorulardır.

Her soru yapıcı nitelik taşır. Evrene veya kişinin kendisine yönelik, pozitif biçimde olmalıdır.

Örneğin;

  • Ben gerçekte kimim?
  • Bugün beni bekleyen eşsiz deneyimler neler?
  • Kendimi keşfedebilmem için neler mümkün?

Access the Bars Uygulaması Kendi Kendine Yapılır mı?

Eğer bu alanda eğitimliyseniz, kendi kendinize uygulama yapabilirsiniz. Ancak yeteri kadar verim alamayabilirsiniz. Onun için en doğrusu, bir Access the Bars uygulayıcısına başvurmaktır.

Access the Bars Seans Ücreti

Tedavide fiyatlandırma her uygulayıcıya göre değişir. Uygulamayı yapacak kişinin deneyimi, yetkinlik düzeyi ve özel fiyatlandırma politikası çerçevesinde farklı ücretlerle karşılaşabilirsiniz.

Kaç seans gerektiği ve seansların uzunlukları da fiyatları doğrudan etkiler. Bunun için Access the Bars fiyatı ile ilgili en doğru bilgiyi, tedaviyi gerçekleştirecek olan uzmandan alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.