Ankara Access the bars öncelikle kafamıza 32 farklı noktaya hafif yapılan bir dokunuş olarak adlandırılır.

Ankara Access the bars bilinç alt ile ilgili olan bir duruma işaret eder. Bu alanda bilinç altına yönelik yapılan bir temizlik olarak da adlandırmak söz konusu olabilir. Kafamızda bilinç altı ile ilgili olan 32 nokta vardır. Bu noktalara belli dokunuşlar yapılır. Bu dokunuş ile birlikte bilinç altı uyarılmış olur. Yani bu alanda birikmiş olan tüm olumsuz şeyler temizlenir. Bu çalışma Amerika’da Gary Douglas tarafından bulundu. Daha sonra bu çalışma gelişip tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle olumlu sonuç veren bir çalışma olmuştur.

Access the Barsın Özelliği

Bars genel olarak yargıdan uzak olumlu ya da olumsuz şekilde bizi bir anda kilitleyen duygu ve düşünceler ağıdır. Yani bu bizi doğrudan bilince taşır. Bizler çoğu zaman bunu bilmeyiz. Ankara Access the bars ile birlikte bilinç altına ineriz. Bu alanda çatışan tüm duygular ile karşılaşırız. Aslında bizi olumsuz etkileyen etki ve tepki ne ise doğrudan onu ortaya çıkartırız. Bu yolla bilinç altı da doğrudan temizlenmiş olur. Bilinç yaşam içinde mevcut olan her alanda ortaya çıkar. Yani yaşanmış şeyler bu alanda toplanır. Bunlar içinde olumlu olanlar da vardır olumsuz olanlar da vardır.

Acess the Bars Etkisi

Bars bir seans olarak karşınıza çıkar. Bu seans ile birlikte beyin elektromanyetik bir yapı ile birlikte depolanan bir alana gider. Yani burada bilinç altı keşfedilmiş olur. Bu keşif ile birlikte tüm etki ve tepki ya da olumlu ve olumsuz olan tüm düşünceler ortaya çıkmış olur. Bu seans ya da seminer yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bu seminer ile birlikte iki kere bars uygulaması alıp iki kere de bars uygulaması yapmaktasınız. Bu uygulama ile bars noktanız çalışmaya başlar. Bu uygulama ile birlikte bilinç altı kontrol edilir. Burada sıkışan düşünceler ortay konur. Ankara Access the bars ile birlikte şimdi bizden yardım alıp olumlu sonuca ulaşabilirsiniz.

Access the Bars, bilinçaltı temizliği ve enerji çalışmasıdır. Başımızdaki 32 ayrı noktaya hafif dokunuşlarla gerçekleştirilir.

Bu noktalar; farkındalık, para, cinsellik, yaşlanma önleyici, beden gibi farklı isimlere ve işlevlere sahiptir.

Access sistemi, Gary Douglas tarafından Amerika’da ortaya çıkarılmış, kısa zaman sonra Dr. Dain Heer tarafından geliştirilip yaygınlaştırılmıştır.Access Consciousness® seminerleri pek çok çeşide ayrılır. Hepsinin önkoşulu Access the Bars semineridir.

Bunu tek seans almanız mümkün olduğu gibi, tam günlük bir eğitim de alabilirsiniz. Böylelikle nasıl uygulayıcı olabileceğinizi öğrenir ve başka insanlara bars seansı verebilirsiniz.

Access the Bars Ne Demek?

Herkesin başının üzerinde, her şeyi serbest bırakan çeşitli noktalar bulunur. Bu noktaları, bilgisayarın silme tuşuna benzetebiliriz.

Bir şeylere takılı kalan, tekrarlardan ve dar kalıplardan sıyrılamayan biriyseniz kafanızdaki bu noktalarınızın serbest bırakılmaya ihtiyacı var demektir.

Bu noktalar; tüm duygularınızın, inançlarınızın, fikirlerinizin ve dikkate aldığınız her şeyin depolandığı yerlerdir. Access the Bars uygulayıcısı bu noktalara dokunarak, sizi âdeta bir tutsakk hâline getiren şeyleri serbest bırakır.

Pek çok insan; kilo, sağlık, uyku, stres, endişe, para ve daha birçok alanda kendini değiştirebilmek için bu yöntemden yararlanır.

Access The Bars Ne İşe Yarar?

Bizi kilitleyen, daha ötesine geçmemizi önleyen, olumsuz veya olumlu her türlü duygu ve düşünceden arındırır. Başka bir ifade ile, bizi sıfır noktasına, yani bilinç noktasına taşır.

Bir şey için; ‘bunun olması imkânsız!’ diye mi düşünüyorsunuz? İşte Access the Bars yöntemi, o şeyi gerçekleştirebilmeniz için size kapı açar.

Bars seansları almaya devam ettiğinizde beyninizdeki elektrik yükü yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlar. Beyin dalgalarınız normal seyrine döner.

Access the Bars Zararlı mı?

Bu seanslar esnasında sizden azalan bir şey olmaz. Negatif bir etkileşim meydana gelmez. Etki etmediğini varsayalım. Bu durumda güzel bir masaj yaptırmış olursunuz ve kendinizi rahatlamış hissedersiniz. Fiziksel veya mental olarak hiçbir yan etkiyle karşılaşmazsınız.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.