Ankara Access the bars öncelikle kafamıza 32 farklı noktaya hafif yapılan bir dokunuş olarak adlandırılır.

Ankara Access the bars bilinç alt ile ilgili olan bir duruma işaret eder. Bu alanda bilinç altına yönelik yapılan bir temizlik olarak da adlandırmak söz konusu olabilir. Kafamızda bilinç altı ile ilgili olan 32 nokta vardır. Bu noktalara belli dokunuşlar yapılır. Bu dokunuş ile birlikte bilinç altı uyarılmış olur. Yani bu alanda birikmiş olan tüm olumsuz şeyler temizlenir. Bu çalışma Amerika’da Gary Douglas tarafından bulundu. Daha sonra bu çalışma gelişip tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle olumlu sonuç veren bir çalışma olmuştur.

Access the Barsın Özelliği

Bars genel olarak yargıdan uzak olumlu ya da olumsuz şekilde bizi bir anda kilitleyen duygu ve düşünceler ağıdır. Yani bu bizi doğrudan bilince taşır. Bizler çoğu zaman bunu bilmeyiz. Ankara Access the bars ile birlikte bilinç altına ineriz. Bu alanda çatışan tüm duygular ile karşılaşırız. Aslında bizi olumsuz etkileyen etki ve tepki ne ise doğrudan onu ortaya çıkartırız. Bu yolla bilinç altı da doğrudan temizlenmiş olur. Bilinç yaşam içinde mevcut olan her alanda ortaya çıkar. Yani yaşanmış şeyler bu alanda toplanır. Bunlar içinde olumlu olanlar da vardır olumsuz olanlar da vardır.

Acess the Bars Etkisi

Bars bir seans olarak karşınıza çıkar. Bu seans ile birlikte beyin elektromanyetik bir yapı ile birlikte depolanan bir alana gider. Yani burada bilinç altı keşfedilmiş olur. Bu keşif ile birlikte tüm etki ve tepki ya da olumlu ve olumsuz olan tüm düşünceler ortaya çıkmış olur. Bu seans ya da seminer yaklaşık 8 saat sürmektedir. Bu seminer ile birlikte iki kere bars uygulaması alıp iki kere de bars uygulaması yapmaktasınız. Bu uygulama ile bars noktanız çalışmaya başlar. Bu uygulama ile birlikte bilinç altı kontrol edilir. Burada sıkışan düşünceler ortay konur. Ankara Access the bars ile birlikte şimdi bizden yardım alıp olumlu sonuca ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.