Baş üzerinde 32 noktaya uygulanacak olan hafif dokunuş ile bilinçaltı temizliği enerji çalışması olarak bilinen Access bars uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır.

Günümüzde özellikle kullanılabilecek teknikler arasında yer alan Access the bars nedir ve nasıl uygulanır? Merak edilen konulardan biridir. Belirlenmiş olan 32 farklı noktaya uygulanacak olan hafif dokunuşlar ile uygulama yapılmaktadır. Para, şifa, cinsellik, yaratıcılık, farkındalık, bedel gibi farklı noktalara dokunuş sağlanmaktadır.

Amerika’da Gary Douglas telefondan keşfedilmiş olan teknik Dr. Dain Heer ile yapılan geliştirme çalışmaları ile dünyaya yayılmıştır. Özellikle bilince erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış olan araçlar seti olarak görülmektedir. Kişilerin özellikle olumlu ya da olumsuz şekilde etkilenmesine neden olan ya da daha ötesine geçmesine izin vermeyen durumların, düşüncelerin ya da duyguların özellikle sıfır noktasına taşınmasını sağlamak amacıyla etkili bir araç olarak kullanılmaktadır.

Bars Seansların Etkileri

Yaşadığımız alanda her durumda kendimizi ve başkalarını yargılamadan var olma yeteneği olarak bilinç tanımlanabilir. Arzuladığımız ya da sahip olmak istediğimiz durumlar, hayal edebileceğinizden fazlasına ulaşmak için yaratma yeteneği olarak görülür. Özellikle olmasının mümkün olmadığını düşündüğünüz şeyler için Access bars gereken kapıların açılmasını sağlayabilir.

Profesyonel şekilde uygulanacak olan bars seansları beyinde depolanan kutupluluğun elektrik yükünün ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Barsların çalışması beyin dalgalarının yavaşlamasına neden olur. Bu nedenle özellikle hamilelikte etkili olabilecek araçlardan biridir. Daha kolay ve rahat bir doğum için tercih edilebilir.

Dikkat eksikliği ya da hiperaktivite bozukluğu gibi farklı problemler yaşayanlar için hayatı kolaylaştırmak üzerine olumlu etki sağlayabilir.

Access Bars Seansları

Farklı problemlerin çözümü için özellikle Access bars seansı uygulanması kişilerdeki sorunların çözümüne yardımcı olabilir. Seanslara katılmak isteyenler için özellikle profesyonel kişilerle çalışma yapılması gerekir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşanmadan uygulanacak olan seanslar doğrultusunda yaşanan sorunların çözümü sağlanabilir.

Uzmanlar tarafından doğru noktalara dokunarak uygulanacak olan seanslar özellikle kişilerdeki rahatsızlıkların giderilmesi üzerinde de etkili olabilir. Bu nedenle özellikle tekniği kullanmak isteyenler profesyonel yardım alabilmek adına bu alanda uzman olan kişilerle görüşme yapabilirler.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.