Kafada bulunan 32 farklı noktaya hafif dokunuşlar ile yapılacak olan uygulama Access bars günümüzde özellikle tercih edilebilecek teknikler arasında yer almaktadır.

Doğru noktalara yapılacak olan uygulama sayesinde etkili olacak olan Access the bars nedir ve nasıl uygulanır? Diye düşünenler için detaylı şekilde verilen bilgiler doğrultusunda özellikle teknik hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir.

Başta belirlenen 32 farklı noktaya yapılacak olan uygulama sayesinde teknik uygulanabilir. Belirlenen noktalara hafif dokunuşlar ile yapılacak olan uygulama bilinçaltı temizliği enerjisini çalışması olarak bilinmektedir. Bu sayede cinsellik, şifa, para, yaratıcılık, farkındalık, beden gibi farklı noktalara uygulanacak olan enerjiyle vücutta özellikle olumlu etkilerin oluşması sağlanmaktadır. Amerika’da yapılacak çalışmalar dahilinde Gary Douglas tarafından ortaya çıkartılmış olan teknik daha sonrasında Dr. Dain Heer ile birleşmesi ile birlikte geliştirerek dünyaya yayılmıştır.

Access The Bars Nasıl Uygulanır?

Özel olarak geliştirilmiş olan sistem günümüzde farklı etkiler sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Kişide özellikle daha fazla bilince erişim sağlaması nedeniyle hazırlanmış olan prosesler ve araçlar sistemi olarak uygulanmaktadır. Sistemi tercih etmek isteyenler için Access the bars nasıl uygulanır? Merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Uygun ekipmanların kullanımı ile yapılacak olan uygulamalar sayesinde 32 farklı noktaya etki ederek bilinçaltının uyarılması sağlanmaktadır. Mümkün olmayacağı düşünülen her durum için seansların uygulanması bu durumların mümkün olmasını sağlayabilir. Seansın etkili olabilmesi için özellikle uzman yardımı alınması gerekir.

Bars Seansları ve Etkileri

Hastalıklar ya da yaşanan olumlu veya olumsuz durumlar üzerinde etkili olması nedeniyle tercih edilmekte olan bars seanslarıve etkileri oldukça fazladır. Beyinde depolanan kutupluluğun elektrik yükü üzerinde etkili olarak ortadan kalmasını sağlar. Barslar çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlayacağından özellikle hamilelik döneminde tercih edilmesi durumunda doğumun daha rahat ve sakin olmasını sağlamaktadır.

Dikkat eksikliği olan kişilerde ya da hiperaktivite problemi yaşayan kişilerde seansların uygulanması yaşanan durumun olumlu şekilde etkilenmesini ve hayatın kolaylaştırılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle başta bulunan 32 farklı noktaya uygulanacak olan elektriksel seans ile barsların açılması sağlanabilir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.