Amerika’da Gary Douglas tarafından oluşturulmuş olan Access bars daha sonrasında Dr. Dain Heer ile yapmış olduğu çalışmalar dahilinde geliştirilerek dünyaya yayılmıştır.

Günümüzde özellikle uygulanmakta olan Access the bars nedir ve nasıl uygulanır? Merak edilen konulardan biridir. Kafada bulunan 32 ayrı noktaya hafif dokunuşlar ile uygulanacak olan bilinçaltı temizliği enerji çalışması olarak bilinmektedir.

Kişilerde özellikle daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için hazırlanmış olan prosesler ve araçlar seti olarak tanımlanmaktadır. Olmasının mümkün olmadığını düşündüğünüz durumlar üzerinde etkili olması nedeni ile tercih edilebilir. Bu alanda olma olan kişiler tarafından uygulanacak olan seanslar dahilinde kişilerde özellikle bilinç altında olan olayların gün yüzüne çıkması sağlanabilir.

Access The Bars Seanslarının Hastalıklara Etkisi

Çoğu rahatsızlık üzerinde olumlu etki sağlamaktadır. Bu nedenle günümüzde özellikle tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Kişilerde özellikle mümkün olmadığına karar verilen durumlar karşısında seansların uygulanması her şeyin mümkün olduğunu anlamaya yardımcı olmaktadır. Uygulanacak seanslar sayesinde Access bars kişilere olmayacak durumların olabileceği göstermektedir.

Hastalıklarda özellikle bars seanslarının uygulanması durumunda beyinde depolanan kutupluluğun elektrik yükünün ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Barslar çalıştıkça beyin dalgalarının yavaşlamasına neden olur. Bu durum hamilelerde özellikle etkili bir araç olmaktadır ve doğumun daha sakin ve rahat şekilde geçmesini sağlamaktadır. Hamilelik döneminde seansların uygulanması hamilelik üzerinden olumlu etkiler sağlamaktadır.

Access Bars Seansları Nasıl Uygulanır?

Kişilerde başta bulunan 32 farklı noktaya hafif dokunuşlar ile uygulama yapılmaktadır. Bu sayede barsların çalışması sağlanmaktadır. Enerji seansı olarak uygulanır. İnsanlar için farklı işlevlerin yapılması, değişim veya hayatlarında olasılıklara açık olmaları üzerinde etkili olmaktadır.

Kişiler herhangi bir zamanda yaratmış oldukları ya da almış oldukları fikir, düşünce, inanç ya da görüşleri saklarlar. Başta bulunan bu noktalar özellikle kaynak olarak tanımlanan bilgilere dayalı olmaktadır. Barsların çalıştırılması da bu sebepten dolayı bir ihtiyaç olmaktadır. Uzman yardımı ile Access the bars nasıl uygulanır? Diye düşünenler için uygun ortamın hazırlanması ile 32 noktaya uygulanacak dokunuşlar ile etkili olması sağlanabilir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.