Günümüzde özellikle uygulanan teknikler arasında yer alması nedeni ile merak edilen bars seansları farklı amaçları için kullanılabilir.

Farklı sebeplerden dolayı tercih edilecek olan Access the bars nedir ve nasıl uygulanır? Merak edilen konular arasında yer almaktadır. Başta belirlenmiş olan 32 özel noktaya uygulanacak olan bir enerji seansı olarak bilinmektedir. Uzmanlar tarafından uygulanacak olan seanslar sayesinde istenilen etkinin alınmasını sağlanabilir.

İnsanlar üzerinde özellikle farklı işlevlerin yapılması, hayatlarında olasılıklara açık olmalarının sağlanması ya da değişimlerinin sağlanabilmesi amacıyla tercih edilecek olan terapi çeşididir. Bedenle bağlantılı olan 32 nokta özellikle kişilerin herhangi bir zamanda yaratmış olduğu ya da almış olduğu düşünce, inanç, fikir veya görüşleri saklamaktadır.

Başta bulunan bu noktalar özellikle sözel prosesle ele alınan kaynak olarak tanımlanmış bilgilere dayalı olmaktadır. Bu durumda barsların çalıştırılması kişiler için dinamik bir ihtiyaç olarak tanımlamaktadır.

Bars Seansları ve Etkileri

Bars noktaları bedenle doğrudan bağlantılı olmaktadır. Uygulanacak olan bars seansları barsların çalışmaya başlamasıyla birlikte düşünce, duygu, his ve enerjilerin hücreler üzerinde yaratmış olduğu etkiler serbest kalmaktadır. Bu nedenle uzmanlar tarafından uygulanacak olan seanslar vücudu üzerinde olumlu etki sağlamaktadır.

Başta bulunan 32 noktaya dokunarak hayatta özellikle o alanda sınırlandırılmış olan düşüncelerin elektriksel donanımını temizleyerek dinamik değişime yönelik uygulama işlemidir. Bu nedenle gerekli olması durumunda özellikle seanslar dahilinde yapılacak uygulamalar ile kişilerin üzerinde olumlu etkiler sağlanabilir.

Access Bars Nasıl Uygulanır?

Başta belirlenen 32 farklı noktaya hafif elektriksel dokunuşlar ile yapılacak olan uygulama bilinçaltı temizliği enerji çalışması olarak uygulanmaktadır. Uzmanlar tarafından uygulama yapılması durumunda istenilen etki sağlanabilir. Kişilerde özellikle şifa, para, farkındalık, cinsellik, yaratıcılık, beden gibi noktalar üzerinde etkili olmaktadır.

Seans uygulanması halinde beyinde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kaldırılarak olumlu değişimler sağlanabilir. Özellikle istenilen etkinin elde edilebilmesi için bu konuda mutlaka uzman yardımı alınması gerekir. Uygun şekilde gerçekleştirilecek olan Access bars seansı nasıl uygulanır? Diye düşünenler için uygun ekipmanlar ile gerçekleştirilecek olan uygulama sayesinde etki sağlanabilir.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.