Access the bars;Amerikalı Gary Douglas tarafından kurulan bir sistem olup, Dr. Dain Heer birlikteliğinde geliştirilerek dünyaya yayılmıştır. Sistem; kafamızdaki 32 noktaya küçük dokunuşlar eşliğinde yapılan bilinçaltı enerji temizliği çalışması olarak tanımlanmaktadır. Bu 32 nokta; şifa, cinsellik, para, farkındalık, yaratıcılık gibi insan hayatındaki önemli olgular olarak ifade edilmektedir. 

İnsanın yaşamında anlam yüklediği ve önem verdiği duyguları, düşünceleri, inançları hatta kararları bile beyninde depolanmakta ve elektrik yükü oluşturmaktadır.  Bu elektrik yükü insanın başında yer alan zaman, umut, farkındalık, güç, şifa, para, kontrol, yaratıcılık, cinsellik ve yaşlanma gibi bars adı verilen 32 adet enerji noktasında birikmektedir.

Access the bars çalışması ile beyindeki o noktalar çalıştırılarak, oluşan manyetik alanın serbest bırakılması amaçlanır. Seanslar halinde yapılan bars çalışmasında, seans anında bu noktalara yumuşakça parmak uçları ile dokunulur ve aktif duruma getirilerek buradaki enerji birikiminin serbest bırakılarak vücuttaki blokajlar çözülür. Bu olay da hem bedende hem ruhsal hem de fiziksel değişim, dönüşüm sağlar.

Uygulanan bars seanslarıyla dokunulan noktalarda insanın hayatındaki 5bin-10bin yıllık sınırlamaların temizlenmesiyle inanılmaz derecede rahatlama sağlamaktadır.Bu rahatlatma ile insanın hayatındaki değiştirmeyi arzuladığı tüm sınırlamaları ortadan kaldırarak kişi hayatının olmasını istediğinden çok uzakta olduğunu fark edecek.

Çok daha fazlasını almayı arzu eden bir insan göstereceği az bir çaba ile birçok şeye sahip olabilmektedir. Access the bars seansı almak kişiye hayatında çok fazla şeyin karşısına çıkmasına izin verebilecektir. 

Access the Bars Ankara çok sayıda insana sağlık, kilo, uyku, para, cinsellik ve daha pek çok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım ederek arzu ettikleri hayata kavuşabilmelerinin yolunu açtı.

Peki insan hayatını değiştirebilecek kadar etkili olan Access the Bar’ın bilinen faydaları nedir? İlk olarak uygulanan seansların ardından zihin ve bedendeki gerilim yok olurken, günlük yaşam stresi azalır, üzüntüler hafifler,  aşırı kızgınlık ve öfke eğilimleri azalır, duygusal iniş çıkışlar yatışır, depresyon ortadan kalkar,  korku ve endişe ortadan kalkarken huzur ve güven duyguları gelir, bedenin yaşlanma hızı düşer, insan kendini hem rahatlamış hem de enerjik hisseder. Yine alınan bu seansların ardından hamilelerin sakin doğum yapmalarını sağlarken, çocukların ve gençlerin sınav kaygılarını giderir. 

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.