Ankara Access the bar sgenel olarak bilinç altını ele alan ve bu alanda çalışılan bir uygulamadır.

Ankara Access the bars uygulaması bilinç altında mevut olan genel dürtülere ulaşır. Herkesin bilinç altında mevcut olan bir takım dürtüler yer alır. Bunlar ele alındıkları zaman kişiye hangisinin olumlu hangisinin olumsuz yönde etki ettiği ortaya konur. Burada 32 alan vardır. Bu 32 alana etkili bir vuruş yapılır ise bilinç altına ulaşılmış olunur. Bu uygulama Avrupa’da başlayan ancak zamanla birçok alana yayılmış olan bir uygulamadır. Özelikle daha fazla bilince erişmek için bu uygulama kullanılır.

Bilinç Altını Kontrol Etme

Bilinç altını kontrol etme adı altında genel olarak her şeye ulaşmak mümkün. Ankara Access the bars uygulaması ile birlikte şimdi daha kontrollü ve daha sağlıklı bir şekilde bu işlem yapılabilir. Bunun için sadece belli vuruşlara ihtiyaç duyulur. Alanında uzman olmuş kişiler bu konuda size yardımcı olabilir. Bu çalışma tamamen yargıdan uzaktır. Yani herhangi olumlu ya da olumsuz olan bir durum ile de ilgili değildir. Burada sadece bilinç altına inip orada belli başlı keşifler yapılması istenir. Amaç kişinin bu alanda onu rahatsız eden şeylerin ortaya çıkmasında yardımcı olmaktır. Çünkü birçok kişi kendisini neyin rahatsız ettiğini çoğu zaman bilemez.

Bilinç Altı Kontrolü

Bilinç her kişide var olan bir şeydir. Hepimizin kendimizi ya da bir başkasını yargılamamız bunların hepsi bilinç ile oluşur. Yani aslında yön gösterici bir araca dönüşür. Bunu kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz bir şekilde yapar. Bilinç bir düşünme yeteneği olarak da görülebilir. Bu alanda her şey düşünülürken aslında bilinçten yararlanma durumu söz konusu olur. Yani bilinç bizi ortaya çıkarır. Bilincin kontrolü de tam olarak bu noktada ön plana çıkar. Alınan bars seansı ile birlikte bilinç harekete geçer. Aslında burada saklı olan her şey bir anda ortaya çıkar. Ankara Access the bars bu noktada birçok kişiye yardımcı olan bir seanstır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.