Access Bars Seansları Hakkında

Access Bars Nedir?

Access Bars Nedir? “Bar” lar; zihnimizi devreden çıkaran —bizi tekrar dengeye getiren— ve bir masaja, bir meditasyona benzeyen fakat onlardan çok daha fazla olan—kolaylık ,huzur ve sağlık hissi yaratan“nokta dokunuş terapisi”dir

Access The Bars , Access enerji dönüşümü (Access energy transformation) sistemi içindeki başlangıç aşamasıdır.

Beynimiz gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm duygu, düşünce ve algılarımızın elektriksel bir bileşeni vardır. Anlam yüklediğimiz her şeyi beynimizde depolarız. Beyin adeta geçmiş yaşam ve bu yaşamdan gelen tutum, davranış ve hisleri hafızasında tutan bir bilgisayara benzer.

Başımızın üzerinde sağlık, zaman, hüzün, neşe, cinsellik, para, umut, yaratıcılık vb. Gibi yaşamdaki tüm duygu, düşünce ve hislere karşılık gelen 32 nokta bulunur. Bu noktalara“‘BAR”adı verilir. Burada her konuyla ilgili duygularımız, algılarımız, fikirlerimiz depolanır. Bar seansında bu noktalara parmak uçları ile hafifçe dokunularak bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektromanyetik olarak serbest bırakılır ve silinir. Tıpkı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların silindiği gibi.Barların çalışmasıyla binlerce gereksiz düşüncemiz temizlenir.Bize her alanda netlik kazandırır. Geçmişin yükünden sizi kurtarır. Gelecek için artık kaygı duymamaya başlarsınız.

Bu dönüştürücü çalışmayı ister bireysel seansalara deneyimleyebilir, isterseniz tek günlük eğitimle öğrenip Sertifikalı uygulayacısı olabilirsiniz.

Sadece seçin, unutmayın her seçim olasılık yaratır..

Access Bars ile ilgili daha detaylı bilgi almak veya seanslarımıza katılım sağlamak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa süre içinde size geri dönüş sağlayacağız.