Uzmanlar, stresi birey üzerinde fiziksel ve psikolojik etki yaratan olay ve durumlar sonucunda ortaya çıkan uyum tepkisi olarak tanımlıyor.

Yaşamımızdaki dramatik ve travmatik olaylar  beynimizin mekanizmasında hassasiyete yol açarak stresi artıran durumlarda aşırı duyarlı olmamıza yol açıyor. Bu durumlarda kaygı düzeyi o derece artıyor ki, bir süre sonra bedenimiz de fiziksel olarak tepki vermeye başlıyor.

Peki kaygı ve endişeden kurtulmak mümkün müdür? Evet eğer isterseniz ve seçerseniz.

Yaşadığımız drama ve travmalar sonucunda oluşan tüm düşünce, duygu ve hisler elektromanyetik olarak beynimizde depolanır. Bunlar, sağlık, para, ilişkiler, seks, iş ve daha bir çok alana aittir. Access Bars uygulaması ile başımızın üzerinde bulunan her biri bir alana karşılık gelen Bars noktalarına dokunularak bu alanda depolanan tüm elektromanyetik yükler deşarj edilebilmektedir.

Şunu hayal edin lütfen; biri bir butona basıyor ve kafanızın içinde size “yeteri kadar iyi değilsin” ya da “hayal ettiğin bu şeyi gerçekleştiremezsin” diyen sesi susturuyor. Bu ses, bizim sahip olabileceğimizi bildiğimize inanmamamızı sağlayan o elektromanyetik yüklerden geliyor.

İşte Access Bars uygulaması, gerçekte olduğunuz  size erişmenizi sağlayacak olan alanın kilidini açmaya başlayacaktır.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.